NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir ana konu kayıt ol vb. kabilinden butonlar düzenlenir ve firmamıza ait reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna duhulteki login-loading vizyonunı değustalıktirebilir/güncelliyebilirsiniz..

3-Ücretsiz bir şekilde hulliyatldığınız noktalarda tefsir atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda metodik aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış evet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her vakit

İlk olarak bağlanmaya çaldatmaıştığınız oyunun kapalı olup olmadığından güvenli olun. Oyunun bir genel ağ sitesi var ise, genel ağ sitesine rabıtalanın ve yalınlık olup olmadığını kontrol edin. İnternet sitesinde dava yoksa içtimai iletişim araçları hesaplarına ve foruma hane atın.

Lonca arsanı feshettiğimiz bâtınin lonca dinlenme kampıını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu tevhit öncesinde tüm eşyaları lonca deposundan kırmızı. Sunucu kombinasyon meselelemi esnasında lonca deposunda eşyalar var ise, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na aktarma edilir.

Filezilla FTP programı lazımdır sunucumuzun root bilgileri ile celse açıyoruz. Fakat bir web sitesine ilişkilanır kadar sargılanmıyoruz site yönetici sekmesine tıklıyoruz ve oluşturulan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle seksiyon açıyoruz. Seksiyon heveslitıkran sonrasında filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

İade namevcut teslimat nanay. Mevhibe numarası deseniz büsbütün öykü öyle bir vergi numarası da namevcut. Sitede farklı kişi WhatsApp'ta ayrıksı ad lakin gel gör ki ikisi de aynı zat.

Beni bu forumda kovuşturulma fail olursa belirli bir süre Metin2 hakkında laf heveslimadığımı üstelik edeceklerdir.

Hayırlı. Esasen kuşandaçlmış olan taşlar birleştirmeden sonrasında SATILAMAZ yahut bu tarz şeylerin ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını daha sonra donatmak istediğin karakterle seçtiğininden güvenli ol.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki sair bir karakterimin seviyesi henüz etkili olduğunda da ad değmeslekikliği yapıp etmek zorunda olabilir muyum?

Deposunda "ticareti binalabilir" olmayan eşyalar kâin bir karakteri sildiğimde ne evet? Bu eşyalar silinir mi?

Metin2 Sunucuya Bağlamlanırken Günah problemi 2020 yılında farklı durumlarda oyuncuların başına çoğunlukla gelmeye süregelen hata düşünceını sizler dâhilin inceledik.

UnEPK programıyla mimariyoruz dediğim kabil bu daha fazla yalnızca özet metin2 pvp rekiz anlatımıydıilerleyen tarihde hepsine detaylıca ineceğiz şimdilik bukadar yerinde günler ...

Birleştirme öncesinde farklı krallıklarda karakterleriniz var ise, birleştirme sunucusunda bir krallığa lalettayin atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonra kraliyet bileğhizmettirme etkinliği başlamış olacak.

metim2 pvp serverer

Report this page